XLF to software house specjalizujący się we współpracy z mniejszymi i większymi startupami ze Stanów Zjednoczonych, głównie zakorzenionych w Dolinie Krzemowej, jak również i w innych regionach USA.


Wszystkie nasze projekty prowadzone są w ścisłej współpracy z naszym strategicznym partnerem, marką  Hungry Media. Dzięki tej współpracy, w przeciągu ostatnich kilku lat pracowaliśmy m.in. z gwiazdami kina Hollywood oraz celebrytami ze świata sportu.

Tworzymy oprogramowanie na miarę i potrzeby naszych klientów, bez znaczenia na skalę i wymagania. W ostatnich latach wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowych rozwiązaniach na platformy takie jak WWW, iOS/iPadOS, czy Android.

Zapraszamy do współpracy web deweloperów z całej Polski, głównie full-stack, front-end, back-end, oraz deweloperów na platformy mobilne iOS/iPadOS oraz Android, a w szczególności tych z Warszawy, którzy chcieliby pracować w atmosferze biurowej wraz z wiążącymi się z tym benefitami. Szukasz fajnej pracy? Tworzysz z pasją? Odezwij się do nas, a my Cię docenimy!

Na terenie Polski nasze biura mieszczą się w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 15A/1B, oraz w ścisłym centrum przy ul. Bagno 2.

Oferujemy niespotykane środowisko pracy wśród klientów z pomysłem, komercyjnie realnym lub nie, z przekrojem projektów począwszy od natywnych aplikacji mobilnych, webowych, po projekty VR/AR oraz różnego rodzaju rozwiązania z zakresu e-commerce, czy gier.

Stawiamy przede wszystkim na długoterminową współpracę, zaangażowanie i pasję do tworzenia oprogramowania.

Z racji specyfiki projektów, oraz klientów z którymi współpracujemy, od pracowników wymagamy przynajmniej bardzo dobrej znajomości języka angielskiego B2 + oraz umiejętności pracy w rozproszonym, międzynarodowym środowisku, na warunkach, które nierzadko ustalamy indywidualnie.

Staramy się obsadzać na stanowiskach najlepszych spośród tych, których jeszcze nie znamy!

Więcej informacji o nas, oraz nasze przykładowe realizacje znajdują się na stronie:  hungrymedia.co. A tutaj możesz zobaczyć jak pracujemy w Warszawie.


Czy to wszystko?

Skądże! Główną domeną naszej działalności jest tworzenie szeroko rozumianego oprogramowania z naciskiem na witryny i aplikacje zarówno webowe jak i te mobilne, ale zajmujemy się również: brandingiem, identyfikacją wizualną w tym tworzeniem logotypów, projektowaniem wnętrz, opakowań, ilustracją, tworzeniem muzyki i dźwięków przy użyciu syntezatorów, automatyką, elektroniką, wirtualną i agumentowaną rzeczywistością, budową sklepów internetowych wraz z optymalizacją SEO, tworzeniem gier na różne platformy, rozwiązaniami bazodanowymi, montażem wideo, tworzeniem audio-wizualnych prezentacji, oraz wszystkim tym co wiąże się z komputerami, a nawet z retrokomputerami, automatami rozrywkowymi arcade oraz flipperami wraz z ich renowacją i rebrandingiem.

Przede wszystkim pomagamy ludziom z pomysłem w realizacji ich marzeń — jakiekolwiek by one nie były — o ile mają cokolwiek wspólnego z techniką i/lub oprogramowaniem.


XLF sp. z o.o.

[email protected]

NIP
7010682335

KRS
0000671329

REGON
367023028


Musieliśmy użyć minimum ciasteczek aby bezpiecznie wyświetlić tą stronę. Polityka prywatności.